תקנון האתר

התקנון מנוסח בלשון זכר, אך מתייחס לגברים, נשים וישויות משפטיות כאחד.
הקדמה
ברוכים הבאים לאתר גרין בייבי, החנות המקוונת למוצרי תינוקות ואמהות ("גרין בייבי").
התנאים הבאים מגדירים את זכויותיכם והתחייבויותיכם בעת הקניה באתר "גרין בייבי" כמו גם אילו מוצרים יסופקו לכם בפועל, האחריות על המוצרים המוצעים למכירה ב"גרין בייבי" (ככל שיש להם אחריות כזו) ומועדי אספקתם, מהי מדיניות המחירים הנוהגת ב"גרין בייבי", כיצד תשוגר אליכם הזמנתכם, באילו תנאים אתם רשאים לבטל עסקאות שביצעתם באמצעות האתר ופרטים חיוניים נוספים.
הנכם מתבקשים, אפוא, לקרוא תנאים אלו בקפידה, שכן, הם מהווים הסכם מחייב בינכם לבין "גרין בייבי". כדי לאשר את הסכמתכם לתנאי השימוש והרכישה, עליכם לסמן את התיבה המתאימה בתחתית בעת השלמת כל עסקה. אם אינכם מסכימים לתנאים הללו, לא תוכלו להשלים את הליך ההרשמה ל"גרין בייבי" או לקנות ב"גרין בייבי".
1. מהו אתר "גרין בייבי"?
גרין בייבי הוא מרכז הקניות המקוון של חברת סאבובי. באתר זה תוכלו להזמין מוצרי צריכה וכלי עזר בתחום התינוקות, ההורות וההריון. את המוצרים תוכלו לרכוש גם באמצעות מרכז ההזמנות הטלפוני של "גרין בייבי". במקרה של הזמנה מקוונת (כולל הזמנה טלפונית), המוצרים יארזו ויסופקו לכם מהמחסן המרכזי של "גרין בייבי".
מובהר למען הסר ספק כי תנאים אלו יחולו גם על הזמנות שבוצעו שלא דרך האתר אלא באמצעות הטלפון, הפקס או המייל.
2. מי עומד מאחורי אתר "גרין בייבי"?
את אתר "גרין בייבי" מנהלת ומפעילה חברת סאבובי. בכל שאלה הנוגעת לאתר "גרין בייבי" תוכלו לפנות למוקד שירות הלקוחות באמצעות טלפון מס' 072-2600400 או בדואר אלקטרוני service@greenbaby.net. מוקד שירות הלקוחות של "גרין בייבי" פועל בימים א'-ה' בין השעות 08:00 ל-20:00, וביום ו' בין השעות 07:00 ל-14:00.
3. לאילו אזורים ניתן להוביל הזמנה מאתר "גרין בייבי"?
שירות ההזמנות המקוון של גרין בייבי, כמו גם האפשרות להזמין מוצרים בטלפון, מוגבלים לאזורים מסוימים ברחבי הארץ. אזורים אלה מתעדכנים ומשתנים מדי פעם. ניתן לעיין ברשימת האיזורים והישובים שמכוסים על ידי שירות המשלוחים של "גרין בייבי" בעמוד 'מדיניות המלשוחים' דרך קישור שבתחתית דף הבית. "גרין בייבי" אינה יכולה לספק את השירות מחוץ לאזורי החלוקה המוגדרים. לפיכך לא תתקבל כל הזמנה, אשר המען המפורט בה מצוי מחוץ לאזורים אלה. גם אם הזמנה כזו נקלטה במחשבי "גרין בייבי", "גרין בייבי" לא תהיה מחוייבת לספקה.
4. מי רשאי לקנות באתר "גרין בייבי"?
בכפוף להוראות תנאים אלה, כל המחזיקים כדין בכרטיס אשראי תקף, המכובד בישראל, רשאים לרכוש מוצרים באתר גרין בייבי, בתנאי שהשלימו את תהליך ההרשמה לשירות ומסרו את הפרטים המתבקשים במהלכו, לרבות מספר תעודת זהות. רשאים גם חברה ועסק שהגיעו להסכם תשלומים עם הנהלת "גרין בייבי". למרות זאת, "גרין בייבי" רשאית, שלא לאפשר ללקוח מסוים לרכוש מוצרים באתר - וזאת מכל סיבה שהיא וגם אם הזמין בעבר מוצרים באמצעות השירות. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, רשאי "גרין בייבי" לבטל את זכאותכם לבצע עסקאות באתר בכל אחד מהמקרים הבאים:
אם בעת ההרשמה באתר "גרין בייבי" מסרתם במתכוון פרטים שגויים; אם ביצעתם מעשה או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר "גרין בייבי", או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה וספקיה של "גרין בייבי"; אם השתמשתם בשירותי אתר "גרין בייבי" לביצוע מעשה בלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה; אם הפרתם את תנאי הסכם זה או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע "גרין בייבי". אם אתם חייבים כספים לסאבובי או לחברות הקשורות עימה ולא פרעתם את חובכם, למרות שחלף המועד הרגיל לתשלומו; אם כרטיס האשראי שברשותכם נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
5. ההרשמה לאתר "גרין בייבי"
בעת ההרשמה לאתר "גרין בייבי" תתבקשו למסור, בין השאר, פרטים אישיים שונים (כגון שם, מספר תעודת זהות, כתובת ודרכי ההתקשרות איתכם ועוד) וכן את פרטי כרטיס האשראי שלכם. עליכם למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים.
שם משתמש וסיסמה - בעת ההרשמה לאתר "גרין בייבי" תתבקשו לבחור שם משתמש וסיסמה. בכל עת שתרכשו מוצרים באתר "גרין בייבי", תוכלו להזין את שם המשתמש והסיסמה במקום המיועד לכך. שם המשתמש והסיסמה שבחרתם יזהו אתכם ויחסכו מכם את הצורך למלא שוב את פרטיכם האישיים. יהיה עליכם לוודא כי פרטיכם, כפי שהם מופיעים על גבי מסך המחשב, עדיין מעודכנים. אם אינם מעודכנים, אתם מתבקשים לתקנם כדי שניתן יהיה לספק את הזמנתכם ובמקרה הצורך ואף ליצור איתכם קשר. שם המשתמש והסיסמה ישמשו אתכם לצורך הזדהות גם בעת הפניה למוקד שירות הלקוחות של "גרין בייבי" - לדוגמה, בבקשה לשינוי פרטי הזמנתכם.
שמרו על שם המשתמש והסיסמה בסודיות כדי למנוע שימוש לרעה בחשבונכם. הקפידו להחליף את הסיסמה בתדירות גבוהה ככל האפשר. זיכרו: ככל שתחליפו את הסיסמה לעתים תכופות יותר, כך תיטיבו את ההגנה על המידע בחשבונכם.
"גרין בייבי" רשאית לקבוע מעת לעת דרכי זיהוי נוספות או אחרות.
לקוחות חדשים יתבקשו להציג בפני השליח את כרטיס האשראי וכן את תעודת הזהות שלהם. בכל שינוי באמצעי התשלום יתבקשו הלקוחות להציג את כרטיס האשראי החדש וכן תעודת הזהות של בעל הכרטיס.
6. מוצרים
סאבובי רשאית לשנות בכל עת, לפי ראות עיניה, את היצע ומגוון המוצרים באתר "גרין בייבי". אשר על כן, העובדה שמוצר מסוים הוצע למכירה באתר "גרין בייבי" במועד כלשהו אינה מבטיחה שיוצע למכירה באתר "גרין בייבי" גם בעתיד. סאבובי תפעל כדי להגדיל את היקף ומגוון המוצרים וסוגיהם, אולם אינה מתחייבת להיקף, זמינות או מגוון מינימליים כלשהם. "גרין בייבי" שומרת לעצמה את הזכות לספק כמות חלקית ממוצר מסוים או שלא לספק את המוצר כלל.
7. מחירים
דמי משלוח
לחשבון הסופי יצורפו דמי משלוח. דמי המשלוח בהם תחויבו יוצגו בדף 'סל הקניות שלי' ובכל מקרה יוצגו בפניכם בעת האישור הסופי של פרטי ההזמנה.
המחיר של כל מוצר בודד אינו כולל דמי משלוח.
עדכון מחירים
סאבובי זכאית לשנות את מחירי המוצרים כפי שיפורט להלן, לפי שיקול דעתה הבלעדי ובלא צורך בהודעה מוקדמת.
סאבובי אינה מתחייבת שמחירי המוצרים באתר "גרין בייבי" יהיו בהכרח הזולים ביותר, או שתנאי התשלום יהיו הנוחים ביותר. ייתכן שמוצרים המוצעים למכירה באתר "גרין בייבי" יימכרו במחיר שונה, ואף זול יותר, בחנויות ורשתות שיווק אחרות. זיכרו: צרכנות נבונה מחייבת בדיקת והשוואת מחירים, וכלל זה תקף גם ביחס לרכישה באתר "גרין בייבי".
מע"מ
כל המחירים המפורטים באתר "גרין בייבי" נקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע"מ אם הוא חל לפי הדין.
8. אמצעי התשלום
אתר גרין בייבי מכבד תשלום באמצעות כרטיסי אשראי תקפים בלבד, אשר הונפקו על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל, למעט כרטיס אשראי דיירקט. זאת כל עוד הן מתירות ביצוע תשלומים ברשת האינטרנט ובאופן שבו הן מתירות זאת, בהתאם לסוג כרטיס האשראי שבידכם. בנוסף לכרטיס אשראי תקף, כאמור, עליכם להיות בעלי תעודת זהות ישראלית או דרכון בר תוקף.
סאבובי שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השימוש באמצעי תשלום כלשהו באתר "גרין בייבי", להתיר שימוש באמצעי תשלום נוספים ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי האשראי או אמצעי התשלום, שאתר "גרין בייבי" מכבד.
9. תנאי ומועדי התשלום
מועדי התשלום ומספר התשלומים האפשרי יוצגו לאישורכם בעת אישור ההזמנה.
10. מבצעים, הטבות והנחות
סאבובי רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות, להחליפם או לשנותם בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.
לתשומת לבכם: אין לכם זכות קנויה ליהנות ממבצעים, הטבות והנחות באתר "גרין בייבי". כל שינוי בפרטי הזמנתכם או במחירה, תהיה סיבתו אשר תהיה, יגרור אחריו בדיקה מחודשת של זכאותכם למבצע, הטבה או הנחה. כך, לדוגמה, אם רכשתם מוצר והייתם זכאים לקבלת הטבה בגין רכישתו, אולם מוצר זה לא נמצא במלאי, לא תהיו זכאים לאותה הטבה; אם החלפתם מוצר, שרכישתו לוותה במבצע, במוצר חלופי שאינו מזכה במבצע, לא תהיו זכאים להטבה שנלוותה לרכישת המוצר המקורי.
דוגמאות אלה אינן ממצות את השינויים האפשריים בזכאותכם למבצעים, הטבות או הטבות באתר "גרין בייבי". יחד עם זאת, שירות הלקוחות של "גרין בייבי" ישתדל להודיע לכם טלפונית ולקבל את הנחיותיכם במקרה שזכאותכם למבצע, הטבה או הנחה תישלל או תשתנה עקב שינוי בפרטי הזמנתכם.
המבצעים תקפים עד גמר המלאי, במבצעים בהם משתתפים מספר מוצרים בעלי מחיר שונה, ההטבה תינתן עבור וביחס למוצר הזול מביניהם.
11. אריזה ומשלוח
המוצרים והמצרכים שהזמנתם יסופקו לכם באמצעות שליח מהמחסן המרכזי של "גרין בייבי". גרין בייבי אינו חוסך במאמצים כדי לספק לכם מוצרים תוך פרק זמן שמפורסם בדף 'מדיניות המשלוחים'. יחד עם זאת, אין באפשרותנו להבטיח כי השירות המוענק באתר "גרין בייבי" יספק את דרישותיכם או יהיה נקי מטעויות אנוש, לרבות טעויות באריזת המוצרים על פי ההזמנה.
מוצרים שאזלו
אספקת המוצרים בפועל כפופה למלאי המוצרים והמצרכים שיימצא באותה עת בידי המחסן המרכזי. "גרין בייבי" אינו חייב לספק ולא תספק מוצרים שלא יימצאו בעת האריזה במחסן. מובן שלא תחויבו עבור מוצרים שלא יסופקו בפועל. לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "גרין בייבי" ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו (למעט אי חיובכם תמורתם).
אם הזמנתם מוצר באתר "גרין בייבי" ובעת האריזה התברר שהוא אינו נמצא במלאי שבידי החנות, ייעשה מוקד שירות הלקוחות של אתר "גרין בייבי" מאמץ לפנות אליכם כדי לקבל את הסכמתכם מראש להחלפת המוצר.
"גרין בייבי" ישתדל, כמובן, לספק את הזמנתכם כפי שהיא. לצורך כך תוכלו לצרף במהלך ההזמנה.
אריזה
המוצרים ייארזו באריזות נייר או ניילון, או בכל אריזה סבירה אחרת שבאותה עת תמצא בידי "גרין בייבי". המוצרים שהזמנתם יסופקו לכם במצבם כפי שהוא (As Is), בכפוף לקיומם במלאי במחסן המרכזי בעת אריזת המוצרים למשלוח.
מועדי אספקה
המוצרים יסופקו למען, שיימסר על ידיכם במועד ההרשמה או למען שיפורט בטופס פרטי המשלוח.
שליחי "גרין בייבי" אינם חוסכים במאמץ כדי לספק את ההזמנה במסגרת לוחות הזמנים שנקבעו בהזמנה. אם יסופקו לכם המוצרים באיחור העולה על 24 שעות, תזוכה הזמנתכם בסכום דמי המשלוח, ופרט לכך לא תהיו זכאים לכל פיצוי אחר מכל מין וסוג מ"גרין בייבי". מוקד שירות הלקוחות של אתר "גרין בייבי" ישתדל לעדכן אתכם בכל מקרה של שינוי במועד האספקה. פרט לביטול דמי המשלוח בנסיבות האמורות, לא תהיה לכם כל טענה דרישה או תביעה כלפי "גרין בייבי" ו/או מי מטעמה במקרה שמועד האספקה יהיה שונה (מוקדם או מאוחר) מהמועד הנקוב בהזמנה, ובכל מקרה לא תהיו פטורים מלשלם עבור ההזמנה עצמה.
אם בעת אספקת המשלוח לא תהיו נוכחים במקום, אתם מסכימים בזאת שהמשלוח יימסר לידי מי שיהיה נוכח במקום באותה עת - או יושאר בסמוך לדלת הבית, אם איש אינו נוכח. האחריות, במקרה זה, לשלמות המוצרים, תחול עליכם בלבד. "גרין בייבי" לא תישא באחריות כלשהי לאובדן, קלקול, שבר או ליקוי שיתרחשו בגין השארת המוצרים בסמוך לדלת מענך.
בדיקת המשלוח
הנכם מתבקשים לבדוק את תכולת המשלוח מיד לאחר קבלתו ולהשוותו הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לכם בצמוד למשלוח, בלי לעכב את השליח. בכל שאלה או בירור אודות ההזמנה שסופקה תוכלו לפנות למוקד שירות הלקוחות של אתר "גרין בייבי" בטלפון 072-2600400 או בדואר אלקטרוני service@greenbaby.net תוך 24 שעות ממועד האספקה.
14. שינויים וביטולים
"גרין בייבי" עושה מאמץ לאפשר לכם לשנות את פרטי הזמנתכם ואף לבטלה. לא בכל רגע ניתן לבצע שינויים כאמור. ההוראות הבאות קובעות באיזה אופן ומתי תוכלו לשנות משלוחים, להחליף או לבטל פריטים ומוצרים שהזמנתם ואף לבטל כליל את ההזמנה. כל בקשה לשינוי כאמור יש להפנות למוקד שירות הלקוחות של "גרין בייבי" בטלפון 072-2600400 או בדואר אלקטרוני service@greenbaby.net בעת הפניה תתבקשו להזדהות באמצעות שם המשתמש והסיסמה שבחרתם במהלך הרישום באתר "גרין בייבי". נא הכינו אותם מראש כדי לזרז את הטיפול בבקשה.
לפני משלוח ההזמנה
אתם רשאים לשנות את הזמנתכם או לבטלה עד למועד שעובדי "גרין בייבי" החלו לארוז את המוצרים שהזמנתם. במקרה זה ישקף החשבון לתשלום את השינויים שביצעתם.
מרגע שהחל תהליך האריזה, לא תוכלו לשנות את פרטי הזמנתכם או לבטלה.
לאחר אספקת ההזמנה
לאחר קבלת המשלוח תוכלו להחזיר או להחליף מוצרים בהזמנה הבאה, בהתאם למדיניות החזרת המוצרים של "גרין בייבי" המפורטות להלן.
אתם רשאים לבטל כל הזמנה שביצעתם באתר "גרין בייבי", או חלק מן המוצרים והמצרכים שקיבלתם, ולהחזיר את המוצרים שרכשתם. כדי לבטל הזמנה או רכישת מוצרים מסוימים, תוכלו לעשות זאת בתיאום עם מוקד שירות הלקוחות של אתר "גרין בייבי" בפרקי הזמן המופיעים מטה:
במוצרים שמודפסים עליהם תאריך פקיעת תוקף (לדוגמה: משחות החתלה) - בתוך שבוע מקבלת המלשוח או עד עשרה ימים לפני מועד תפוגת המוצר, לפי המוקדם מבין השניים. במוצרי צריכה אחרים כמשמעם בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 עד שבועיים ממועד קבלתם בפועל.
לאחר החזרת המוצרים תזוכו במחיר ששילמתם עבורם (לא כולל דמי המשלוח). הזיכוי יבוצע באמצעות כרטיס האשראי שלכם. גרין בייבי יהיה רשאי לגבות מכם דמי ביטול בשיעור של 5% (חמישה אחוזים) ממחיר העסקה או 100 ש"ח, לפי הנמוך מבין השניים - ובלבד שההחזרה לא נבעה מפגם או קלקול במוצר. במקרה של פגם או קלקול כאמור לא תחויבו בדמי ביטול.
במקרה של החזרת מוצרים שלא כתוצאה מפגם יצור, "גרין בייבי" שומרת לעצמה את הזכות לנכות שווי מלא של דמי המשלוח בהתאם למחירון שמתפרסם במדיניות המשלוחים. הכלל הזה יחול גם על הזמנות שגובה העסקה המקורית זיכתה את הלקוח בפטור חלקי או מלא מתשלום דמי המשלוח.
אם פתחתם את אריזת המוצר, השתמשתם בו או צרכתם אותו, לא תוכלו להחזירו אלא אם כן היה המוצר מקולקל.
אם שלחתם את המוצר בדואר (או כל חברת שליחויות אחרת) לכתובת משרדי "גרין בייבי" והחבילה הלכה לאיבוד בדך - "גרין בייבי" לא תוכל לבצע את הזיכוי בפועל. חובת ההוכחה שהמוצרים המוחזרים הגיעו למשרדי "גרין בייבי" חלה על השולח. לשם כך, מומלץ תמיד להשתמש בשירותי דואר רשום על מנת להבטיח את הגעתם של המוצרים ליעד המבוקש.
בכל מקרה, החזרה והחלפה של מוצרים, תיעשה בהתאם ובכפוף לכל דין, לרבות הנחיות משרד המסחר או הבריאות.
16. קישורים
במידה ויש באתר "גרין בייבי" קישורים ('לינקים') לאתרי אינטרנט, שאינם בבעלות סאבובי (לרבות קישורים למודעות פרסומת ומידע מסחרי של צדדים שלישיים), עליכם לזכור שתוכנם של אתרים אלה אינו נקבע על ידי סאבובי ואין לה שליטה עליהם. יתכן שתמצאו שהמידע והתכנים המתפרסמים באתרים אלה אינם הולמים את צורכיכם, או שאתם מתנגדים לתוכנם, או סבורים כי הם מקוממים, מרגיזים, בלתי נאותים, בלתי חוקיים או בלתי מוסריים. סאבובי אינה אחראית לאתרים שאליהם מוליכים קישורים אלה. אין באפשרותה לקבוע עד כמה המידע באתרים אלה מהימן (אם בכלל), שלם, מדויק או עדכני. ההסתמכות על מידע זה תעשה על אחריותכם בלבד. סאבובי ו/או מי מטעמה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לכם כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע שמופיע בשירותים או באתרי אינטרנט, שמפעילים צדדים שלישיים ואשר אליהם תגיע באמצעות קישורים מ"גרין בייבי" או בעקבות ביקורכם באתר "גרין בייבי".
סאבובי איננה מתחייבת כי כל הקישורים ('לינקים') שימצאו באתר "גרין בייבי" יהיו תקינים ויובילו אתכם לאתר אינטרנט פעיל. סאבובי רשאית לסלק מ"גרין בייבי" קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים - הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
17. פרטיות
הפרטים האישיים שאתם מוסרים בעת ביצוע ההרשמה ולאחר מכן בעת ביצוע ההזמנה באתר "גרין בייבי" יישמרו במאגר המידע. אינכם חייבים לפי החוק למסור פרטים אלו ל"גרין בייבי" ומסירתם תלויה ברצונכם בלבד. עם זאת "גרין בייבי" לא תוכל לספק את הזמנתכם אם לא מסרתם פרטים אלו.
סאבובי תשמור את המידע שייאסף במאגריה המאובטחים והיא רשאית להשתמש בו לצרכיה על-פי מגבלות תנאי השימוש והרכישה (אם אישרתם את הסכמתכם להן) והוראות כל דין.
סאבובי לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיכם האישיים ומידע המזהה אתכם אישית, ואשר נאסף בעת פעילותכם באתר "גרין בייבי", למעט במקרים המפורטים להלן:
במקרה שהפרתם את הוראות תנאי השימוש באתר "גרין בייבי" או כל הסכם בינכם לבין סאבובי או אם ביצעתם באמצעות אתר "גרין בייבי", או בקשר עמה, פעולות בניגוד לדין או ניסיון לבצע פעולות כאלה; אם התקבל בידי סאבובי צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיכם או המידע אודותיכם לצד שלישי או שמסירת הפרטים מתבצעת על-פי כל דין אחר; בכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינכם לבין סאבובי.
סאבובי רשאית להשתמש בפרטים האישיים שמסרתם בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיכם בעת השימוש באתר "גרין בייבי" לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטית וכן לדיוור ישיר, הן למבצעים והן לפרסומות, ובאישורכם תנאים אלה הנכם מביעים את הסכמתכם המפורשת לכך. סאבובי תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים אליכם אישית או מזהים אתכם באופן אישי.
בעת השימוש באתר "גרין בייבי", ייאסף מידע אודות הדפים, המוצרים שהוצגו בפניכם, המודעות שבהן צפיתם, התכנים שעניינו אתכם, כמה זמן שהיתם באתר ואילו פעולות ביצעתם בו. אם אתם רק מבקרים באתר, מבלי להזדהות, המידע שייאסף יישא בעל אופי סטטיסטי כללי בלבד. במקרה זה המידע לא ישויך לפרטיכם האישים, השמורים במערכות המחשב של "גרין בייבי" אם בחרתם לקנות בו.
19. אבטחת מידע
סאבובי מיישמת מנגנוני הגנה מתקדמים כדי לאבטח את המידע באתר "גרין בייבי". חדירה למערכות המחשב של סאבובי או של "גרין בייבי" מהווה עבירה פלילית לפי חוקי מדינת ישראל, אשר עונשה עד חמש שנות מאסר. עם זאת, כבכל מאגר מידע ממוחשב, סאבובי אינה יכולה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה, ניסיונות לחדירות כאלה, חשיפת מידע או שיבושים והפרעות לפעילות מערכות המחשב המשמשות את אתר "גרין בייבי". אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת סאבובי יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע באתר "גרין בייבי" - לרבות מידע שנאגר אודותיכם - או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי סאבובי ו/או מי מטעמה.
אתם מתחייבים כי לא תבצעו כל פעולה המיועדת לחדור שלא כדין למחשבי סאבובי או אתר "גרין בייבי", לסרוק אחר נתיבי גישה או פרצות במערכות מחשב אלה, לפצח את מערכות האבטחה או ההצפנה המגנות על האתר והמידע שבו או לסייע בפעולות כאמור לעיל.
סאבובי לא תישא בכל אחריות לחשיפת פרטי המשתמש שלכם, או לכל שימוש לרעה במידע זה, הנובע מכך שלא שמרתם את שם המשתמש והסיסמה בסודיות, או מכך שמסרתם אותם לצד שלישי או מכך שלא עדכנתם את סיסמאותיכם לעיתים תכופות, כמומלץ בתנאים אלה.
20. אחריות
חלק מהמידע בדבר המוצרים המוצעים למכירה באתר "גרין בייבי", למעט מחירם, מקבלת סאבובי מיצרני המוצרים והיא מזינה אותו אל האתר כפי שהוא (AS IS). סאבובי אינה בודקת את מהימנות המידע, שלמותו, דיוקו או התאמתו לתכונות המוצרים בפועל, והיא לא תישא באחריות לכל אי-התאמה, חוסר, הטעיה או טעות הכלולים במידע או בקשר לטיבם או התאמתם לצורכיכם או לתיאורם.
כל התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלים ושינויים בין מראה המוצר בתמונה לבין מראהו במציאות, בין השאר בגלל העובדה שהתמונות מוצגות לנגד עיניכם על גבי מסך המחשב.
סאבובי אינה מתחייבת שהמוצרים המוצעים למכירה באתר "גרין בייבי" יהלמו את צורכיכם ודרישותיכם. האחריות לבדוק את התאמת המוצרים לצורכיכם חלה תמיד עליכם, גם אם לשם ביצוע הרכישה נעזרת במנגנוני החיפוש המצויים באתר "גרין בייבי".
סאבובי לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לכם במישרין או בעקיפין בשל איחור באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים, אשר סופקו לכם היו פגומים, מקולקלים או לא תקינים - אלא אם כן ארע הפגם בשל רשלנות רבתי מצידה של "גרין בייבי". במקרה זה תהיה אחריות "גרין בייבי" מוגבלת לסכום השווה למחיר המוצר.
השירות באתר "גרין בייבי" ניתן לשימוש כפי שהוא (AS IS). לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי סאבובי ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, מאפייניו, מגבלותיו או התאמתו לצורכיכם ולדרישותיכם.
סאבובי עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של אתר "גרין בייבי". יחד עם זאת, סאבובי אינה מתחייבת שהשירות באתר "גרין בייבי" לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת.
במסגרת הביקור באתר "גרין בייבי" יוצג בפניכם מידע מסחרי-פרסומי. מקורו של מידע כאמור יכול שיהיה מסאבובי ויכול שיהיה מצדדים שלישיים. במקרים בהם מקורו של מידע זה יהא מצדדים שלישיים, סאבובי אינה יכולה לערוב לאמינות ולדיוק המידע האמור, לפיכך לא תוכלו לבוא לסאבובי ו/או מי מטעמה בכל טענה, דרישה או תביעה בגין אובדן, הפסד או נזק ישירים או עקיפים הנובעים מהסתמכות או שימוש במידע הניתן באמצעות סאבובי באתר "גרין בייבי" ואשר מקורו מצדדים שלישיים.
סאבובי לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לכם כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע שמופיע בשירותים, שמפעילים צדדים שלישיים ואשר אליהם תגיע באמצעות קישורים מ"גרין בייבי" או בעקבות ביקורכם באתר.
21. קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר "גרין בייבי", לרבות הפטנטים, זכויות היוצרים, המדגמים והסודות המסחריים, הינם רכושה של סאבובי בלבד, או של צדדים שלישיים. זכויות אלה חלות בין היתר על עיצובו הגרפי של אתר "גרין בייבי", בסיסי הנתונים בו (לרבות רשימות המוצרים, תיאור המוצרים וכד'), קוד המחשב של האתר וכל פרט אחר הקשור בהפעלתו.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מן האתר (לרבות סימני מסחר, תמונות, טקסטים וקוד-מחשב) בלא קבלת רשותה המפורשת של סאבובי מראש ובכתב, ובכפוף לתנאי הרשאה מפורשים, אם וככל שתינתן הרשאה כאמור.
אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר "גרין בייבי", בבסיס הנתונים באתר "גרין בייבי", ברשימות המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים באתר "גרין בייבי" בלא קבלת הסכמתה של "גרין בייבי" מראש ובכתב.
אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים באתר "גרין בייבי" לצורך הצגתם באתר אינטרנט או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של סאבובי מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן). בכלל זה נאסר לאסוף נתונים מן האתר באמצעות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכיו"ב או להפיץ נתונים כאלה ברבים באופן מסחרי או במסגרת מסחרית.
אין להציג את האתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ואין לקשר לעמודים המצויים בתוכו ("קישור עומק"), אלא לעמוד הבית בלבד.
אין להציג את האתר בעיצוב או ממשק גרפי שונים מאלה שעיצבה לו סאבובי, אלא בכפוף לקבלת הסכמת סאבובי לכך מראש ובכתב.
22. איסור שימוש מסחרי
אין לעשות כל שימוש מסחרי באתר או בנתונים המתפרסמים בו, בבסיס הנתונים שבאתר, ברשימות המוצרים והשירותים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים באתר בלא קבלת הסכמתה של סאבובי בכתב ומראש.
23. שינויים באתר ובשירות
סאבובי רשאית לשנות, מעת לעת, תנאים אלה, בלי להודיע על כך מראש. התנאים החדשים יפורסמו באתר "גרין בייבי" וייכנסו לתוקף לאחר פרסומם כאמור.
סאבובי תוכל לשנות מעת לעת את מבנה האתר הכולל את השירותים, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים הניתנים בו וכל היבט אחר הכרוך בהם - והכול, בלא צורך להודיע לכם על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינמי של רשת האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "גרין בייבי" בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
24. הפסקת שירות אתר "גרין בייבי"
סאבובי רשאית להפסיק באופן זמני את שירות אתר "גרין בייבי" או לבטלו כליל, וזאת בכל עת ולפי שיקול דעתה הבלעדי. סאבובי זכאית בכלל זה לאגד את אתר "גרין בייבי" כחברה נפרדת או להעביר את הבעלות באתר "גרין בייבי" לצד שלישי, ובלבד שזכויותיכם על פי הסכם זה לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות. במקרה זה יועברו כל פרטיכם לתאגיד שיקבל את הזכויות באתר "גרין בייבי", ואתם מסכימים לכך מראש.
25. דין ושיפוט
הדין החל על השימוש באתר "גרין בייבי" ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.