מדיניות המשלוחים

האתר "גרין בייבי" משקיע משאבים רבים על מנת לנהל את מערך אספקת המוצרים ביעליות ובמהירות. לשם כך, בחרנו בקפידה את כל ספקי המשלוחים שלנו ואנו עורכים באופן קבוע סקרי שביעות רצון בקרב לקוחותינו על מנת להבטיח על רמת השירות שהתחייבנו לה.

מדיניות המשלוחים שלנו נועדה לתאם ציפיות עם הלקוחות שלנו, במיוחד אלה מהם המתגוררים באיזורים מרוחקים.

מועדי אספקה

ההזמנות מאתר "גרין בייבי" יסופקו לכתובת המשלוח בימי העבודה בלבד, כלומר מיום א' עד יום ה' בין השעה 8 בבוקר ועד השעה 6 בערב. למען הסר ספק, לא תבוצע אספקת המוצרים בימי ו', ערבי חג ומועדי ישראל, למעט מקרים חריגים בתיאום מראש שאושרו על ידי מרכז ההזמנות של האתר.

כל הזמנה שאושרה על ידי חברת האשראי עד שעה 8 בבוקר של יום עסקים רגיל, תטופל במרכז ההזמנות של "גרין בייבי" ותועבר למשלח ביום העסקים הנוכחי ונציג חברת השליחויות יצור איתכם קשר בהקדם האפשרי על מנת לתאם את הזמן המדויק לאספקת ההזמנה. כל הזמנות שיקלטו לאחר השעה 8 בבוקר יטופלו על ידי מרכז ההזמנות ביום העסקים הבא.

זמן מירבי לאספקת המוצר

ככלל, אתר "גרין בייבי" מתחייב לספק את ההזמנות תוך 72 שעות מרגע קבלת התשלום בגין ההזמנה. ההתחייבות הזאת חלה רק על איזורי החלוקה שלא הוחרגו בסעיף שדן בסוגיית הכיסוי הגיאוגרפי של שירות המלשוחים.

הכיסוי הגאוגרפי

המשלוחים של אתר "גרין בייבי" זמינים לכל חלקי הארץ, בהתאם לחלוקת האיזורים כדלקמן:

שירות שליח עד הבית (עד 72 שעות)

השירות זמין באיזורים הבאים: גוש דן וכל איזור המרכז, מישור החוף והשפלה, איזור שרון, איזור ירושלים, איזור באר שבע, חיפה והגליל התחתון.

שירות שליח עד הבית (עד 7 ימי עסקים)

השירות זמין באיזורים הבאים: רמת הגולן, הגליל העליון ואיזור העמקים. לגבי הישובים שלא נכללו בשירות השליח עד הבית, רצוי ליצור קשר עם מרכז ההזמנות של "גרין בייבי" ולתאם את מועד האספקה ואת מחירו בטרם ביצוע התשלום באתר. 

שירותי דואר ישראל

זמין לכל חלקי הארץ עד 2 ק"ג, בהתאם למחירון וזמינות דואר ישראל. על מנת להבטיח את הגעת המוצרים ליעד המבוקש, כל המשלוחים יישלחו בדואר רשום בלבד.

עלות המשלוחים

עלות המשלוח תופיע בסל הקניות שלכם לפני ביצוע התשלום. 

מחיר הבסיס של המשלוח עם שליח עד הבית הינו ₪39 כולל מע"מ, יחד עם זאת אנו נוהגים להעניק הנחות בדמי המשלוח ללקוחות שמבצעים קניה מרוכזת שסכומה הסופי עולה על הסכומים שהוגדרו מראש בהתאם למדרגות הבאות:

גובה ההזמנה דמי משלוח*
מעל ₪250  ₪29.00
 
 
 

*ההנחות על דמי המשלוחים יהיו בתוקף רק בתנאי שמשקלה הכללי של ההזמנה לא עולה על 20 ק"ג. במקרה של חריגה מהמשקל המירבי, על הלקוח יהיה לשלם את דמי המשלוחים המלאים.

מעת לעת, החנות תפרסם מבצע משלוח חינם למוצרים נבחרים. החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את המבצע במועד מוגדר מראש ולגבות תשלום בגין המשלוח החל ממועד זה.

הגבלות כלליות

האתר "גרין בייבי" שומר לעצמו את הזכות לעדכן את עלויות המשלוחים או לשנות את אחוזי ההנחה בכל עת. 

מדיניות המשלוחים תקפה לגבי משלוחים לכתובת המשלוח של המזמין בלבד. "גרין בייבי" לא ישא בעלויות המשלוח במידה ובחרתם להחזיר את ההזמנה מסיבות שלא קשורות לתקינות המוצרים שהוזמנו. כמו כן, כל הזמנה שתבוטל ותוחזר למשרדינו לאחר אספקת המוצר, מסכום הזיכוי הסופי יקוזזו דמי המשלוח המלאים.

צוות "גרין בייבי" ידאג לעמוד בזמן אספקת המוצר ככל הניתן, אך לא נוכל לקחת אחריות במידה והמוצר יסופק באיחור בשל אילוצי הזמן האישיים של הקונה, לדוגמא אי הימצאות פיזית בכתובת המשלוח בעת האספקה.