שרשרת ענברים לתינוקות - דגם דבש בארוק

מחיר: ₪109.90
לפני מע"מ: ₪93.93
קוד מוצר:  126109
זמינות:  במלאי
שרשרת ענבר להקלת כאבי שיניים
 
היערות של העידן הפרהיסטורי העניקו מתנה לאנושות בדמות אבן ענבר. השרף של העצים ששרד מיליוני שנים מתחת לפני הים מוכר כבר במשך דורות רבים כפתרון טבעי לבעיות בריאות שונות ובין היתר כאבי שיניים אצל תינוקות. מעבר להיותה אבן ריפוי, ענבר היא גם אבן חן יפה ואסטתית. רוב האנשים מכירים את ענבר כאבן צהובה, אבל קיימת קשת רחבה של צבעים לאבן זו החל מלבן חלב, דרך כל גווני הצהוב והירוק ועד לשחור פחם.
שרשראות הענבר מגיעות הישר מחופי הים הבלטי, שם כורים את אבן הענבר הגולמית. כל החרוזים של השרשרת הן אבני ענבר אמיתיות, מושחלות על החוט עם קשרים על מנת שהשרשרת לא תתפרק לחרוזים אם הפעוט יקרע אותה בטעות. היקף השרשרת נע בין 31 ל-35 ס"מ, הסוגר עשוי מפלסטיק עם הברגה.
 
איך זה עובד?
החומר הפעיל של הענבר הוא חומצה סוקסינית ולה תכונות אנטי דלקתיות, נוגדות חמצון, מחזקות מערכת חיסונית ועוד שלל תכונות ריפוי רבות. החיכוך של האבן עם העור משחרר מנות זעירות של החומצה הסקסונית שנקלטת על ידי הגוף של הפעוט דרך העור או מערכת הנשימה. הורים רבים מדווחים שענידה קבועה של השרשרת מפחיתה משמעותית את הבכי וחוסר הנוחות של התינוק או הפעוט כשגדלים לו השיניים.
 
*כל השרשראות נעשות בעבודת יד ולכן ייתכנו הבדלים קלים בין המוצר הפיזי לבין התמונה באתר.
**על ההורים לשמור קשר עין עם הפעוט בעת ענידת השרשרת על מנת למנוע חניקה.
ענברים
סגנון בארוק
צבע דבש
אורך 32-33 ס"מ
חומר גלם אבן ענבר אמיתית מים הבלטי

שלח ביקורת

שם:
ביקורת:
הערה: אין להגיש טקסט בפורמט HTML!

דירוג: לא אהבתי            אהבתי

אנא הזינו קוד מהתמונה מטה:מוצרים קשורים